Erasmus+ Nauczyciele

Erasmus+ Nauczyciele 9 czerwca 2019 wyświetleń: 817

Warsztaty dla nauczycieli języków obcych

W listopadzie 2018r. rozpoczął sie w naszej szkole cykl warsztatów szkoleniowych dla nauczycieli języków obcych, składający się z sześciu wykładów teoretycznych i sześciu lekcji otwartych, który przeprowadzony został dwukrotnie. Warsztaty były prowadzone przez nauczycieli języków obcych, którzy brali udział w kursach metodycznych organizowanych w ramach projektu Erasmus+.

Cykl warsztatów obejmował ciekawe metody prowadzenia lekcji według następujących punktów:

Praca z filmem na lekcji języka obcego.

Gry i zabawy na lekcji języka obcego.

Elementy dramy na lekcji języka obcego.

„Landeskunde” inaczej na lekcji języka obcego.

Praca z piosenką na lekcji języka obcego.

Komiks na lekcji języka obcego.

Każdy z wykładów teoretycznych uzupełniony był przykładową lekcją. W warsztatach brali udział chętni nauczyciele z okolicznych szkół podstawowych i średnich. Ostatnie spotkanie szkoleniowe z cyklu odbyło się w marcu 2019r.

aktualizowano: 2020-05-21