VI Konkurs Ekologiczny

Zapraszamy gimnazjalistów do udziału w VI Konkursie Ekologicznym, który odbędzie się w dniu 9 maja 2017r. Zgłoszenia 3-osobowych drużyn przyjmujemy do 5 maja. Dla gimnazjalistów czekają nagrody rzeczowe oraz wiele atrakcji, gdyż w tym dniu odbywać się będzie Ekofestyn i Dzień Zawodowca, Konkurs został objęty Mecenatem Miasta Szczecin oraz honorowymi patronatami Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Osrodka Szkoleniowo-Badawczego w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. REGULAMIN.

2 kwietnia 2017 »

Zespół Szkół Nr 2 trzecią drużyną województwa

27 kwietnia odbył się finał wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej chłopców. Wśród finalistów znaleźli się szczypiorniści naszej szkoły, którzy wcześniej, zajmując drugie miejsce w Mistrzostwach Szczecina i wygrywając Półfinał Wojewódzki wywalczyli prawo występu w prestiżowym Finale, gdzie przeciwnikami naszego zespołu były zespoły: CKS Szczecin, II LO Koszalin i ZSP Nowogard.
Dzięki fantastycznej postawie chłopców, Zespół Szkół Nr 2 jest trzecią drużyną województwa.
Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Łutowicz, Philipp Jaremba, Mariusz Niajko, Kacper Wiśniewski, Patryk Pielaszkiewicz, Patryk Napierski, Maciek Skuczyński, Przemek Pawłowski, Kamil Bryk.
28 kwietnia 2017 »

III Turniej im. Tadeusza Wolanina

III Turniej Piłki Siatkowej im. Tadeusza Wolanina 2017. Najmłodsze adeptki piłki siatkowej miały okazję wziąć udział w rozgrywkach. Każda drużyna pokazała swoje mocne i słabe strony ale nagrodzone zostały wszystkie zawodniczki z każdej drużyny. Wyniki końcowe:
I miejsce - GIM 29

II miejsce - GIM 24

III miejsce - GIM 7

Gratulacje dla wszystkich i szczególne podziękowania dla starszych uczennic za pomoc w organizacji turnieju. Jesteście niezastąpione :).

1919
24 kwietnia 2017 »

Druga Inauguracja BB

Pomimo niesprzyjającej pogody, dokonaliśmy dziś inauguracji BiblioBoXX'a Partnerstwa Odra na dziedzińcu menniczym Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Doceniamy, że pomimo silnego wiatru i zimna, przybyli zaproszeni goście oraz miłośnicy książek. Ceremonię uświetnił przepięknym wykonaniem oboista pochodzący z Japonii, Pan Katsuya Watanabe, który wykonał Sonatę na obój, partię Basso continuo B-Dur (Berlin 1769, Zima).

21 kwietnia 2017 »

Egzamin gimnazjalny - języki obce

Dzisiaj uczniowie Naszego Gimnazjum pisali egzamin z języków obcych: języka angielskiego i języka niemieckiego. Większość wyszła zadowolona! Wierzymy, że w czerwcu, kiedy podane zostaną oficjalne wyniki, wszyscy będą usatysfakcjonowani!

21 kwietnia 2017 »

BiblioBoXX już na Zamku

Minął już miesiąc postojowy BiblioBoXX'a na Portowej 21. Dziś uczniowie z klasy II E pod opieką Pana Adama Zakrzewskiego przetransportowali budkę i książki na Dziedziniec Menniczy Zamku Książąt Pomorskich. Przez najbliższy miesiąc będzie można z niej skorzystać właśnie w tym miejscu. Już od pierwszych chwil budka wzbudziła zainteresowanie, zarówno dzieci, dorosłych jak i dziennikarki Radia RMF MAXXX. Jutro o 13:00 uroczysta inauguracja! Podsumowanie pobytu BB w ZS 2 w liczbach poniżej. Zapraszamy!

Integracja w Trójmieście

Integracyjny wyjazd klas 2E i 1SE do Trójmiasta można uznać za udany. Przez trzy kwietniowe dni poznawaliśmy Gdynię, Gdańsk i Sopot w sposób niekonwencjonalny... - można powiedzieć - w trasie. Były wizyty nad morzem, w muzeach na stadionie i oczywiście w Parku Adventure.  Ze wspomnieniami wróciliśmy do Szczecina ... planując kolejny wyjazd. Może teraz samolotem :)

20 kwietnia 2017 »

Egzamin gimnazjalny - część przyrodnicza i matematyka

Dzisiaj kolejny dzień egzaminacyjnych zmagań - część przyrodnicza i matematyczna. Wielu uczniów jest zadowolonych po wczorajszym egzaminie - takich samych, pozytywnych emocji życzymy Wam dzisiaj (i, oczywiście, trzymamy kciuki)!

Egzamin gimnazjalny - Część humanistyczna i język polski

Uczniowie Naszego Gimnazjum rozpoczęli egzamin gimnazjalny. Dzisiaj piszą część humanistyczną oraz język polski. Trzymamy za Was kciuki!

19 kwietnia 2017 »
«, powrót 1 2 3 ... 83 84 85 ... 156 157 158 dalej » Skocz do: