Aktualności

Aktualności 15 października 2019 wyświetleń: 578

Święto Komisji Edukacji Narodowej

11 października 2019r. uczciliśmy rocznicę uchwalenia Komisji Edukacji Narodowej. Akademię rozpoczął przemówieniem Pan Dyrektor Bogusław Nowak, który przedstawił historię tego święta , a także mówił o trudnej i ważnej pracy nauczyciela. 

Ponadto podziękował za dotychczasowe zaangażowanie wszystkim pracownikom szkoły. Również przedstawicielka Rady Rodziców Pani Szymanowicz skierowała najlepsze życzenia do wszystkich pracowników oświaty. Miłą niespodziankę przygotowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Podziękowali nauczycielom i pracownikom  niepedagogicznym recytując ciepłe życzenia i wręczyli drobne upominki.

W tym wyjątkowym dniu odbyło się także uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych na Sztandar Szkoły, dzięki czemu dołączyli do grona społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Nr 2 w Szczecinie.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas I P E i I P S/CH. Młodzi artyści przedstawili krótką inscenizację ukazującą trud pracy nauczyciela.

aktualizowano: 2019-10-15
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone