Aktualności

Aktualności 3 października 2019 wyświetleń: 762

Aktywna integracja w Moryniu

W dniach 25-27 września klasy II CC i II TE wzięły udział w Aktywnej Integracji w Moryniu. W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym nad Jeziorem Morzycko w otulinie Cedyńskiego Parku Krajobrazowego. Po drodze zaliczyliśmy wycieczkę po Chojnie (platan „Olbrzym”, Kościół Mariacki, taras widokowy, Ratusz, Brama Świecka, ruiny Kaplicy Św. Gertrudy). W programie zrealizowaliśmy  bieg zadaniowy, park linowy, ognisko z grami integracyjnymi, wyprawę wodną kajakami, katamaranem szlakiem kryptodepresji, najgłębszych miejsc jeziora, miejscem zatopionego myśliwca rosyjskiego „IŁ2m3” i bobrowego zakątka. Poza tym wiele wrażeń przyniosła musztra, zabawy strzeleckie (paintball, archery tag) i wieczorne rozgrywki na oświetlonym boisku, dyskoteka i kibicowanie polskiej reprezentacji siatkówki na wielkim ekranie. Na zakończenie wzięliśmy udział w radioorienteringu – zadaniowym rajdzie pieszym po Moryniu Szlakiem Wielkiego Raka. Aktywny wyjazd integracyjny spełnił oczekiwania uczestników i zachęcił do dalszych wypraw i poznawania zakątków naszego kraju.

aktualizowano: 2019-10-03
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone