Aktualności 4 maja 2015 wyświetleń: 2659

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ - ZARABIAJ NA SŁOŃCU

Grupa konkursowa SET - SUN ENERGY TEAM serdecznie zaprasza dorosłych na konferencję lokalną "Zarabiaj na Słońcu".

Przed nami III etap konkursu Postaw na Słońce.

Etap ten ma tytuł ZARABIAJ NA SŁOŃCU - PROMOCJA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH.

Celem tego etapu jest upowszechnienie wiedzy na temat energii odnawialnej, a w szczególności energii fotowoltaicznej oraz zapoznanie szerokiej publiczności z praktycznymi możliwościami wykorzystania mikroinstalacji fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych (jednorodzinnych, wielorodzinnych) oraz urzędowych (szkoła, urząd).

Osoby dorosłe mogą już podejmować decyzję o zainstalowaniu własnych ogniw, za pomocą których z promieni słonecznych możliwa będzie produkcja prądu. Tym samym osoby te przyczynią się do budowy łańcucha ekologicznej energetyki rozproszonej.

Konferencja "ZARABIAJ NA SŁOŃCU" jest świetną okazją do:

1) zapoznania się z odnawialnymi źródłami energii,

2) przekonania się o korzyściach płynących z inwestycji w odnawialne źródła energii,

3) zdobycia wiedzy o tym, jak z pomocą Słońca produkuje się prąd,

4) poinformowania o innowacjach technologicznych i dostępności nowych rozwiązań,

5) spotkania z fachowcami,

6) zadawania pytań i dyskusji z ekspertami,

7) zgłębienia wiedzy o źródłach finansowania mikroinstalacji OZE ze środków publicznych,

8) poinformowania o możliwość zarabiania na produkcji prądu we własnym domu.

Serdecznie zapraszamy rodziców i wszystkich zainteresowanych w dniu 26 maja. Rejestracja uczestników od godziny 16:00, start konferencji 16:30.

SET - SUN ENERGY TEAM

PS:

Im większa ilość przybyłych gości, tym większe prawdopodobieństwo zdobycia dużej ilości punktów w konkursie.

Oczywiście będzie brana pod uwagę wielkość miejscowości, w której znajduje się szkoła (w naszym przypadku współczynnik dla Szczecina).

Więcej o działaniach grupy SET w zakładce "Akualności" LINK

Już wkrótce lista patronów honorowych i partnerów konferencji.

aktualizowano: 2015-05-05