Environmental pollution research

Environmental pollution research 29 kwietnia 2022 wyświetleń: 450

Kartka z pamiętnika: czwartek 28 kwietnia, Hiszpania

Tym razem Kinga podzieli się z nami wrażeniami z trzeciego dnia projektu :)

Ale pech - zaspałam na śniadanie, no i musiałam je zjeść w biegu. Po nim poszliśmy na autokar, który czekał na nas pod szkołą. Tego dnia w planie mieliśmy wyjazd do nadmorskiego miasteczka Burriana, gdzie z kolei czekał na nas statek dydaktyczny i szkolne laboratorium. Cały dzień przeznaczony został na pobieranie próbek wody i ich analizę pod kątem mikroplastiku. Było bardzo ciekawie. Niestety mam chorobę morską i źle się czułam. Większość rejsu przespałam w dolnej kajucie, ale i tak było niesamowicie.

What a shame - I overslept and was late for breakfast. Afterwards we went to the coach which was waiting for us in front of the school. That day our plan was to go to Burriana, a city on the coast, where we were supposed to work in the school's lab and on a didactic ship. The whole day was devoted to water sampling analysis towards microplastics. It was really interesting. Unfortunately, I have seasickness and I didn't feel well. Most of the cruise I spent sleeping in the lower cabin, but it was amazing anyway.
aktualizowano: 2022-05-04