BiblioBoXX

BiblioBoXX 3 kwietnia 2017 wyświetleń: 2096

Wiosna sprzyja czytaniu

Na terenie ZS nr 2 od kilku dni stoi BiblioBoXX, który został przeobrażony przez naszych uczniów z nieużywanej budki telefonicznej na funkcjonalną biblioteczkę uliczną. Główne hasło tej akcji brzmi "Książki łączą Europę", a my śmiało możemy powiedzieć, że książki łączą czytelników.

Otóż odwiedzają nasz BiblioBoXX dość licznie okoliczni mieszkańcy, rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnuczkami podczas spacerów oraz uczniowie z sąsiednich szkół. Ostatnio odwiedzili nas licealiści z Zespołu Szkół Szczecińskiej Fundacji "Talent - Promocja - Postęp", którzy zapoznali się z bardzo dużą ofertą książek. Wybrane fragmenty ciekawszych pozycji odczytane zostały na głos. Atmosfera przy BiblioBoXXe była przyjemna i wesoła. Kilka książek licealiści wypożyczyli do domu. Życzymy miłej lektury i zapraszamy ponownie.

aktualizowano: 2017-04-03