Akredytacja Erasmusa VET 2021-2027

Akredytacja Erasmusa VET 2021-2027 18 marca 2023 wyświetleń: 373

Eco-Friendly Innovative Classes

Projekt eTwinning jest realizowany we współpracy ze szkołami z Hiszpanii, Grecji, Rumunii, Turcji, Jordanii i Tunezji. Opiekunem grupy jest Pani Agnieszka Raducka. Młodzież zaangażowana w projekt to uczniowie klas 3 E i 4 E (technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej): Weronika, Agata, Klaudia, Mikołaj, Maciej, Ernest, Kacper, Fabian i Kuba oraz Marta, Amelia, Wojtek. Zadania, które wykonuje młodzież są dokumentowane na platformie ESEP w TwinSpace projektu. Projekt ruszył w lutym i będzie trwał do końca maja.

Our project aims to raise awareness about global warming, one of the biggest problems of the century, and the global climate change that develops accordingly, and to raise awareness of sustainable life by understanding the importance of forward and recycling. It is aimed that our students be aware of the problem individually, produce and implement solutions, and make these behaviors widespread and permanent through interdisciplinary designed activities using STEAM. It aims to develop critical thinking and problem-solving skills in students, to change daily behaviors that contribute to environmental problems, to contribute to the communication and cooperation skills of students, and to provide permanent traced behaviors in the learning generation by using Web2 tools, by conducting interdisciplinary activities that are also related to our cirruculum that improve the creativity of our students.

OUR MEMBER SCHOOL

Padlet Plakaty

Uczniowie utworzyli plakaty w nawiązaniu do tematu projektu. Po jednym plakacie z danej drużyny wybrano do głosowania.

Padlet Loga

Uczniowie sporządzili loga. Odbyło się głosowanie.

19 marca odbył się webinar "Global warming". Uczniowie uczestniczący w nim zdobyli certyfikaty i wzięli udział w aktywności sprawdzającej wiedzę.

Zadanie Flipped-Classroom Drużyna podzieliła się zadaniami i przygotowała kolaże zdjęć, prezentację i odpowiedzi pisemne na poniższe zagadnienia. Padlet

Uczniowie przygotowali gazetkę na temat przyczyn i skutków globalnego ocieplenia.

Wszystkie prace osadzono na padlecie.

Kahoot quiz i spotkanie na Zoomie odbyło się 31 marca o godzinie 20:30.

Zadanie Forest week event

Czyli zasadzenie roślin to jeszcze przed nami...

aktualizowano: 2023-04-01