Technik Technologii Chemicznej

Technik Technologii Chemicznej 18 marca 2018 wyświetleń: 3878

Technik Technologii Chemicznej

Praca od zaraz!!! Wysokie zarobki!!!

Będziesz mógł prowadzić:

analizy chemiczne:

• wody,
  • ścieków,
  • powietrza,
  • odpadów,
  • gleby,

aby ocenić ich jakość i stopień skażenia, analizy ambulatoryjne i diagnostyczne w laboratoriach klinicznych.

Sam wytworzysz korzystając z pracowni szkolnych i pracowni Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie m. in.

- kosmetyki,

- tworzywa sztuczne,

- leki.

Po zakończeniu edukacji będziesz mógł podjąć pracę w laboratoriach analitycznych, przemysłowych, naukowo-badawczych, farmaceutycznych, kosmetycznych i toksykologicznych lub założyć własną działalność produkcyjną.

Kierunek zamawiany przez potencjalnego pracodawcę Zakłady Chemiczne "Police".

Nauka w zawodzie trwa cztery lata (dla absolwenta gimnzajum) lub pięć lat (dla absolwenta szkoły podstawowej), w ciągu których realizowane są zarówno przedmioty zawodowe, jak i ogólnokształcące.

CHM.02. Eksploatacja maszyn i urządzeń przemysłu chemicznego

CHM.06. Organizacja i kontrolowanie procesów technologicznych w przemyśle chemicznym

ost. aktualizacja: 2019-04-01

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone