Aktualności 25 października 2016 wyświetleń: 1405

Konkurs literacko-plastyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie, którego tematem jest napisanie w języku angielskim krótkiego opowiadania grozy. Jego akcja może się toczyć w przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości, lub być kompletnie abstrakcyjna. Regulamin.

REGULAMIN KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO

„KRÓTKIE ZILUSTROWANE OPOWIADANIE GROZY”

I. Organizatorami Konkursu są:

Nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2 – nauczyciel informatyki oraz nauczyciele języka angielskiego.

II. Temat Konkursu

Tematem Konkursu jest napisanie w języku angielskim krótkiego opowiadania grozy. Jego akcja może się toczyć w przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości, lub być kompletnie abstrakcyjna.

III. Cel Konkursu:

Stworzenie uczniom możliwości prezentacji swojej twórczości literackiej i plastycznej.

IV. Zasady Konkursu:

Konkurs trwa od 20 października 2016 r. do 28 października 2016 r.

Konkurs adresowany jest do uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Szczecinie.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie w języku angielskim opowiadania prozą. Każda praca musi być opatrzona ilustracją związaną z treścią lub tytułem opowiadania. Technika dowolna. Format do A3. Może być to również od razu wersja elektroniczna. Nadesłany tekst musi być samodzielną pracą.

Każdy z uczestników może nadesłać tylko jedno opowiadanie. Ilustrację może zrobić inna osoba niż autor opowiadania. Uczestnikami więc mogą być maksymalnie 2 osoby w zespole. Przesłane opowiadanie w jednym egzemplarzu musi być oznaczone imieniem i nazwiskiem. Również ilustracja.

Dane identyfikujące uczestnika: imię, nazwisko, klasa

V. Termin i miejsce składania prac

Prace należy przesłać do dnia 28 października (do godziny 18.00) na adres oranez@wp.pl.

VI. Nagrody - bilety do kina.

Oceniane będą tylko pracy kompletne – opowiadanie oraz ilustracja.

1. Prace literackie oceniane będą pod względem:

- zgodności z tematyką;

- twórczego charakteru utworu;

- poprawności stylistycznej i językowej;

- samodzielności i oryginalności;

2. Prace graficzne oceniane będą pod względem:

- zgodności z tematyką;

- twórczego charakteru;