Bezpieczne Wakacje 2017

Wakacje to czas zabawy i nowych wrażeń. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie własnym i bliskich! Zanim oddasz się wakacyjnej beztrosce, koniecznie przyswój sobie kilka podstawowych zasad, podanych poniżej. Warto też zapoznać się z poradnikiem Ministerstwa Edukacji Narodowej i listem Pani Minister.

12 czerwca 2017 »

Wyniki XIV Ulicznego Biegu Dąbskiego

Atmosfera sportowej rywalizacji, uśmiech, emocje związane z zajęciem miejsc na podium, nagrody oraz dominacja przyjaźni i sympatii – tak było dzisiaj przy ul. Portowej 21 w Dąbiu.

Zespół Szkół nr 2 oraz Zespół Szczecińskiej Fundacji Talent Promocja Postęp już czternasty raz gościły u siebie 299 sportowców, którzy kochają biegać. Ta sportowo-rekreacyjna impreza podzielona została na kilka kategorii wiekowych oraz dorosłych mieszkańców Szczecina.

14 czerwca 2017 »

Uczniowie zostali nagrodzeni!

Dzisiaj odbył się apel podsumowujący udział naszych uczniów w różnych konkursach. Nagrody i wyróżnienia rozdano za udział w konkursach językowych, chemicznych, matematycznych, języka polskiego oraz wyróżniono osoby angażujące się w funkcjonowanie koła teatralnego oraz akcji społecznych np.: "Puszka dla Puszka".

13 czerwca 2017 »

Nasz Szczecin

Dnia 8 czerwca 2017 roku uczniowie z 2 i 3 klasy technik turystyki wiejskiej uczestniczyli w wycieczce po Szczecinie.

12 czerwca 2017 »

Wizyta nauczycieli w KK Wind Solutions

W ramach współpracy z firmą KK Wind Solutions odbyło się dziś spotkanie robocze naszych nauczycieli z przedstawicielami firmy Panią Sylwią Sobieszek - Strzeżek i Panem Filipem Świeżym. Była to okazja do zapoznania się z firmą, jej zasadami funkcjonowania a przede wszystkim stanowiskami pracy na produkcji, na których nasi uczniowie będą wkrótce mogli odbyć praktykę zawodową.

Przypominamy, że KK Wind Solutions w styczniu br. objęła patronatem klasy technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i czynnie wspiera naszą szkołę w procesie kształcenia.

Jednocześnie serdecznie gratulujemy naszym dzisiejszym gospodarzom tytułu Pracodawcy Roku 2016 Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego w kategorii powyżej 250 pracowników.

8 czerwca 2017 »

XIV Dąbski Bieg Uliczny

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w XIV Dąbskim Biegu Ulicznym, który odbędzie się 14 czerwca 2017r. Będzie to już XIV edycja tej sportowo - rekreacyjnej imprezy. W minionym roku wzięło w niej udział ponad 380 zawodników. Do wspólnej rywalizacji zapraszamy młodzież szkolną w kilku katagoriach wiekowych oraz dorosłych miszkańców Szczecina. Regulamin. Trasa. Minutówka.

7 czerwca 2017 »

Dzisiaj też było pysznie

Uczniowie z 3 klasy technik turystyki wiejskiej po raz kolejny zaskoczyli społeczność uczniowską oraz pracowników Zespołu Szkół Nr 2 pomysłem na drugie śniadanie. Tym razem, 6 czerwca 2017 roku, smakołykami były pasty na kanapki (jajeczna, twarogowa z rzodkiewką, twarogowa ze świeżym ogórkiem) oraz sałatka (z selerem konserwowym i szynką drobiową). Specjały podane zostały na pajdce chleba (do wyboru był zwykły, mieszany, wiejski, pełnoziarnisty, z otrębami, z ziarnem słonecznika) posmarowanej masłem, zasmakowały wszystkim i rozsmarowały się błyskawicznie.

6 czerwca 2017 »
«, powrót 1 2 3 4 ... 59 60 61 dalej » Skocz do:

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone