Solarna dziesiątka

Pierwszy raport „Solarnej Dziesiątki” wysłany!

Dziesięciu uczniów z klasy II E (przy wsparciu nauczyciela przedmiotów zawodowych, Pani Profesor Elżbiety Lesińskiej) uczestniczy w ogólnopolskim konkursie „Postaw na słońce”. Tematem konkursu jest fotowoltaika i jej promocja w środowisku lokalnym.

6 marca 2019 »

Szkolenie energetyczne z WFOŚiGW w Szczecinie

Uczniowie klas 3 SE i 2 E wzięłi udział w szkoleniu z zakresu źródeł finansowania ze środków Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Doradca Energetyczny, Pan Michał Lidwin w szczegółowy sposób określił, które inwestycje kwalifikują się do wsparcia w ramach Programu Czyste Powietrze i jakich błędów unikać przy wypełnianiu wniosków. Omówił też rodzaje przedsięwzięć i kryteria przyznamwania ulgi termomodernizacyjnej. Podczas obu spotkań udało nam się w szybki i sprawny sposób wygenerować wniosek dla dwóch przykładowych rodzin. Teraz już śmiało możemy dzielić się tą informację z wszystkimi zainteresowanymi.

20 lutego 2019 »

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone