Aktualności
Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin dla Łukasza
Wysyłam Ci notatkę z dzisiejszej gali: Łukasz Czerw z klasy II E (technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej), znalazł się w zaszczytnym towarzystwie najlepszych szczecińskich uczniów. Dzisiaj, o godzinie 11.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie, rozpoczęła się uroczystość rozdania Nagród Prezydenta Miasta Szczecin za szczególne osiągnięcia w nauce oraz w olimpiadach i konkursach. Pan Prezydent Piotr Krzystek i Pan Wiceprezydent Marcin Biskupski wręczyli nagrody najzdolniejszym uczniom szkół ponadpodstawowych.
Łukaszu, wielkie gratulacje za dołączenie do tego elitarnego grona! Życzymy Ci dalszych sukcesów!
Wszystkich rekordów: