Aktualności
Dyplom kucharza w ręku - zakończenie nauki w szkole branżowej
Dziś uczniowie 3 klasy z zawodu kucharz oficjalnie zakończyli edukację w naszej szkole. Pan Dyrektor Bogusław Nowak i Pani Wychowawczyni mgr. Beata Borowska uroczyście wręczyli świadectwa ukończenia szkoły branżowej. Były nagrody dla wyróżniających się uczniów i listy gratulacyjne dla rodziców. Uczniowie klasy 2K i 3S pod opieką Pana mgr inż. Marcina Brzykcego przygotowali małe przedstawienie.
Życzymy uczniom wielu sukcesów na dalszej drodze zawodowej, ale także dużo pomyślności w życiu prywatnym.
Wszystkich rekordów: