Aktualności

Aktualności 9 października 2018 wyświetleń: 218

Zawarcie umowy partnerskiej z GSSE w Szczecinie

W dniu 8 października 2018 r. w siedzibie Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 160 podpisana została umowa partnerska o współpracy GSSE w Szczecinie z Zespołem Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie.  Dokument podpisali dyrektorzy: Pan Jacek Szmid, Państwowy Graniczny Inspektor Sanitarny w Szczecinie, dyrektor Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Pan Bogusław Nowak, dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Szczecinie.

Dzięki zadeklarowanej współpracy, uczniowie naszej szkoły, w szczególności uczący się w zawodach: technik turystyki wiejskiej oraz technik ochrony środowiska, będą mogli skorzystać z ciekawych zajęć tematycznych prowadzonych przez specjalistów z Państwowej Inspekcji Sanitarnej, w szczególności dotyczących zagrożeń zdrowia w szeroko rozumianej turystyce i działań profilaktycznych w ochronie zdrowia, istoty szczepień ochronnych dla podróżujących, jak również środowiskowych uwarunkowań zdrowia.

aktualizowano: 2018-10-09
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone