Aktualności 30 czerwca 2020 wyświetleń: 2315

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 przejdzie do historii z powodu pandemii i zdalnego nauczania. Było trudno, ale cieszymy się, że wszyscy jesteśmy zdrowi, bo zdrowie jest najważniejsze. Oczywiście wręczenie świadectw i dyplomów, odbyło się zgodnie z wymaganiami sanitarnymi. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnej klasy, a szczególnie właścicielom świadectw z czerwonym paskiem. Uczniom wyróżniającym się w okresie zdalnego nauczania przyznano dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczyła Pani Elżbieta Lesińska. Gratulacje dla Agaty Papierz, Klaudii Stenclik, Mateusza Jońca, Ernesta Banego, Kacpra Dunajewskiego, Stanisława Golańskiego, Olafa Biegasiewicza, Tomasza Kopystyńskiego, Oskara Orzechowskiego, Pawła Bedusa i Piotra Zawadzkiego.

Nagrodzeni zostali też uczniowie, którzy są obowiązkowi i z frekwencją wynoszącą blisko 100% uczęszczają na zajęcia. Dawid Foryś, Michał Laszuk, Stanisław Golański, Oskar Spatzier, Rafał Chmielewski, Patrycja Jaworska, Wiktoria Kwiatkowska, Mateusz Joniec, Mateusz Łucka, Nikola Frąsiak, Agata Papierz, Łukasz Pajor, Wiktoria Stawicka, Paweł Sobczyk, Dmytro Burenko i Mateusz Kostrzewa - trzymajcie tak dalej. Dyplomy wręczyła Pani Weronika Markowska.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie obfitował w liczne sukcesy, a nauka wróci do murów szkolnych.

aktualizowano: 2020-06-30