Aktualności 16 stycznia 2020 wyświetleń: 1634

Wystartowała akcja charytatywna „Podaruj dzieciom ISKIERKĘ RADOŚCI”.

30 listopada 2019 r. po raz 19. odbywały się występy zespołów tanecznych, muzycznych, wokalnych oraz kiermasze i aukcje, z których dochód przeznaczony jest na wsparcie potrzebujących w naszym środowisku. Od wielu już lat społeczność naszej szkoły podejmuje tę troskę.

Podczas uroczystej inauguracji w CH „Kaskada” Zespół Szkół Nr 2 reprezentował zespół taneczny „SORA” w składzie: Alex – Aleksandra Rosińska, Cami – Kamila Dziugeł, Meggie – Małgorzata Słomska, Jane – Julia Maziarz i Yula – Julia Hasiuk. Dziewczyny z całym zapałem wytańczyły ponad 4 minutowy układ, budząc ogromny aplauz oraz zainteresowanie organizatorów i publiczności. Był to ich debiut i od razu bardzo udany. Gratulujemy i dziękujemy. Życzymy kolejnych sukcesów.

Teraz na terenie naszej szkoły wraz z Samorządem Uczniowskim i Kołem Wolontariatu będziemy organizować Dni Ciepła Rodzinnego, Słodkie dni, kiermasze i zbiórki, które będą wyrazem naszej troski i wsparciem dla potrzebujących.

aktualizowano: 2020-01-16