Aktualności

Aktualności 27 listopada 2017 wyświetleń: 596

Wyróżnienie Zielonego Feniksa dla naszego nauczyciela

Kapituła Nagrody Zielonego Feniksa przyznała Pani dr inż. Agnieszce Raduckiej wyróżnienie za zasługi we wspieraniu i upowszechnianiu idei ekoenergetyki". Uroczysta gala wręczenia statuetek i wyróżnień Zielonego Feniksa odbyła się w dniu 23 listopada 2017 roku w Opolu w ramach 3-dniowego IX Ogólnopolskiego Festiwalu Ekoenergetyki. W trakcie festiwalu Pani Raducka wygłosiła wykład nt.: "Edukacja w ekoenergetyce - założenia i efekty".

Nagroda Zielonego Feniksa to specjalne wyróżnienia osób, instytucji i firm zasłużonych dla rozwoju ekoenergetyki. W kategorii ekoenergetyka przyznano 9 wyróżnień i 3 statuetki Zielonego Feniksa. Wśród laureatów znaleźli się m.in. firma Infracorr sp. z o.o. z Gdańska oraz dr inż. Tadeusz Żurek. Natomiast gmina Przywidz odebrała specjalne wyróżnienie. Statuetka przypadła też Telewizji TVS (programy Ekomisja i Kalejdoskop Regionów).

Więcej informacji o Festiwalu Ekoenergetyki i gali wręczenia nagród Zielonego Feniksa znajduje się na stronie www.festiwal-ekoenergetyki.pl.

źródła zdjęć: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, A. Ślimak.

 

aktualizowano: 2017-11-27
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone