Aktualności

Aktualności 15 grudnia 2022 wyświetleń: 222

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Życiu i Dokonaniach Naukowych Mikołaja Kopernika

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Dokonaniach Naukowych Mikołaja Kopernika pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla wszystkich uczniów ponadpodstawowych szkół rolniczych prowadzonych i nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz miasta Szczecina. Do konkursu zostało zgłoszonych 17 uczniów. Do I etapu przystąpiło 9 uczniów. Komisja konkursowa, po sprawdzeniu prac I etapu konkursu, postanowiła dopuścić do II etapu 6 uczestników, którzy uzyskali przynajmniej 50% z możliwych do uzyskania punktów. Po dwóch etapach konkursu jury przyznała: I miejsce Zuzannie Walichniewicz z ZS CKR z Bydgoszczy, II miejsce Amelii Berent z ZS CKR ze Szczecina, III miejsce Agacie Papierz z ZS Nr 2 ze Szczecina, Michałowi Hanc z ZSEE ze Szczecina, Oliwii Matusiak z XI LO ze Szczecina.

aktualizowano: 2022-12-15
Wszystkich rekordów:
poczta

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone