1353newsy Aktualności | Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

Aktualności

Aktualności 25 września 2017 wyświetleń: 659

Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Rekreacja i wypoczynek w Trzynastu Dębach” w Kołbaskowie

25 września 2017 roku uczniowie z 1 i 3 klasy technik turystyki wiejskiej odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne w Kołbaskowie „Rekreacja i wypoczynek w Trzynastu Dębach”. Celem wycieczki było zapoznanie się z organizacją i funkcjonowaniem oraz ofertą odwiedzanego gospodarstwa. Swoim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą na temat prowadzenia działalności agroturystycznej podzieliła się z uczniami przesympatyczna właścicielka, pani Elżbieta Szewczyk-Poczwardowska.

Po krótkim wykładzie był czas na relaks i konsumpcję. Były kiełbaski z grilla oraz pieczone ziemniaki z ogniska. Młodzież miała również okazję posmakować smalec oraz przetwory owocowe wykonane przez gospodynię.

Uczniom przez cały czas pobytu towarzyszyli milusińscy gospodarstwa – suczka Masza oraz kuce: Żwirek i Dąbek XIV.

Serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie za gościnność oraz przekazanie wielu praktycznych uwag dotyczących organizacji i prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego.

 

Katarzyna Galińska

aktualizowano: 2017-09-25
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone