Aktualności

Aktualności 11 maja 2022 wyświetleń: 463

Współpraca z Grupą Azoty Zakłady Chemiczne "Police"

Wieloletnia współpraca z Grupą Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. zaowocowała dwoma ważnymi wydarzeniami dla uczniów naszej szkoły.

Pierwsze z nich odbyło się 04.05.2022r. Na uroczystym spotkaniu z reprezentantami Grupy Azoty Police S.A. Panem Robertem Naklickim - Dyrektorem  Departamentu Zasobów Ludzkich i Zarządzania oraz Panią Ewą Chmielewską - Pełnomocnikiem ds. współpracy ze szkolnictwem uczniowie klasy III w zawodach technik technologii chemicznej oraz technik ochrony środowiska po raz pierwszy zostali przyjęci na staż uczniowski. Jesteśmy pewni, że zdobyta wiedza oraz nabyte nowe umiejętności pomogą w osiągnięciu wielu sukcesów w przyszłym życiu zawodowym.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że dnia 06.05.2022r. został podpisany list intencyjny dotyczący współpracy pomiędzy Grupą Azoty Police S.A. reprezentowaną przez Pana Prezesa Zarządu Police Azoty Mariusza Graba a Zespołem Szkół Nr 2 reprezentowanym przez Pana Dyrektora Bogusława Nowaka w obrębie nowopowstającego kierunku – Technik analityk. Zawiązanie takiej współpracy zaowocuje możliwością praktycznego wykorzystania przez uczniów nabytych umiejętności podczas praktyk zawodowych, uczestnictwem w seminariach, pomocą merytoryczną Grupy Azoty Chemicznej Police S.A..

aktualizowano: 2022-05-11
Wszystkich rekordów:
poczta

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone