Aktualności 12 kwietnia 2022 wyświetleń: 291

Warsztaty Design Thinking

21 grudnia 2021r., korzystając ze zdalnej możliwości łączenia, uczniowie klasy 2E - technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wraz z Panią Elżbietą Lesińską i Panią Agnieszką Raducką wzięli udział w nietypowej formie warsztatów "Design Thinking". Gospodarzami spotkania było Ocean Winds w osobie Pana Kamila Kamińskiego i Pana Macieja Mierzwińskiego. Trzygodzinne spotkanie na platformie Google Meet rozpoczęło się od wykładu nt. tworzenia innowacyjnych rozwiązań technicznych w zakresie morskich siłowni wiatrowych. Dalsza aktywność odbyła się w trzech zespołach roboczych, które pracowały w elektronicznym zeszycie ćwiczeń. Pomysłów na rekreacyjne zagospodarowanie morskich siłowni wiatrowych było mnóstwo, chyba to skutek świątecznej atmosfery :)

1 - to linka do wykładu głównego na którym będziemy przechodzić razem cały proces tworzenia innowacyjnych rozwiązań i wspólnie omawiać postępy grup w poszczególnych etapach;
2 - to linka do zeszytu ćwiczeń do pracy w grupach, gdzie uczniowie w dedykowanym dla każdej grupy dokumencie będą zapisywać swoje postępy - (ponadto w zeszycie ćwiczeń będzie jeszcze jedna linka do współpracy w grupie).
aktualizowano: 2022-04-12