Aktualności 19 czerwca 2019 wyświetleń: 2491

Uroczystość kończąca rok szkolny 2018/2019 w ZS 2

Dziś miała miejsce uroczystość pożegnania uczniów ostatniej klasy Gimnazjum nr 24, podsumowania 20-lecia działalności gimnazjum i zakończenia roku szkolnego dla uczniów Technikum Kształtowania Środowiska. Uroczystość poprowadziły: Wiktoria Anysz, Barbara Gąska i Dorota Piskor. Uczniowie klasy mundurowej 3C wmaszerowali na salę krokiem wojskowym, natomiast uczniowie klas 3A i 3B krokiem "Poloneza". Pan Dyrektor, Bogusław Nowak powitał wszystkich zgromadzonych: uczniów, nauczycieli, rodziców i obsługę administracyjną. Podziękował wszystkim za trud i zaangażowanie w aktywność szkolną. Pan Dyrektor wręczył okolicznościowe medale nauczycielom od lat związanych z Gimnazjum nr 24. Uczniowie:  Lena Sołtan, Benjamin Esseboom, Gabryjela Kuchta, Michał Laszuk, Oliwia Łokietek i Maksymilian Markowski dostąpili aktu ślubowania na sztandar. Pani Grażyna Flejta podsumowała 20 lat pracy Gimnazjum nr 24, podpierając się prezentacją multimedialną przygotowaną na bazie archiwalnych zdjęć. W kolejnej części wręczono świadectwa, listy gratulacyjne i nagrody książkowe, najpierw uczniom gimnazjum, a następnie uczniom technikum. Uroczystość zakończono przedstawieniem artystycznym, w którym udział wzięli Julia, Martyna, Roksana, Radek, Sebastian, Kuba, Tycjan i Kuba. Niespodzianka została nagrodzona wielkimi brawami. Uczniowie 3 klas gimnazjalnych zaśpiewali na pożegnanie po jednym utworze. Zapraszamy do galerii zdjęć.

aktualizowano: 2019-06-19