Aktualności

Aktualności 6 grudnia 2018 wyświetleń: 311

Umowa patronacka z Grupą Azoty Zakładami Chemicznymi „Police” S.A.

5 Grudnia 2018 roku miało miejsce podpisanie umowy patronackiej pomiędzy Grupą Azoty Zakładami Chemicznymi „Police” S.A. a Zespołem Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie. Ze strony Zakładów Chemicznych umowę podpisał wiceprezes zarządu polickiej spółki – Tomasz Panas, natomiast ze strony szkoły – dyrektor Bogusław Nowak. W wydarzeniu uczestniczyła Zachodniopomorska Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska-Kulesza, a także przedstawiciele Urzędu Miasta Szczecin. Umową patronacką objęte zostaną klasy technikalne kształcące w zawodzie technik technologii chemicznej oraz klasy szkoły branżowej dostarczające na rynek pracy specjalistów w zawodzie operator urządzeń przemysłu chemicznego. Główne działania wynikające z podpisanej umowy to: organizowanie dla uczniów i pracowników szkoły szkoleń związanych z technologiami produkcji jakie prowadzone są w Zakładach Chemicznych, organizowanie warsztatów i praktyk zawodowych. W miarę możliwości Grupa Azoty będzie wspierać szkołę przy doposażaniu pracowni chemicznych i technologicznych. Umowa patronacka będzie obowiązywała do 2021r., mamy jednak nadzieję na dłuższą i bardzo efektywną współpracę, a młodzież na atrakcyjne miejsca pracy po ukończeniu szkoły.

aktualizowano: 2018-12-06
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone