Aktualności

Aktualności 29 maja 2024 wyświetleń: 181

Szczecin z innej perspektywy

W ramach wyjścia zawodowego klasy 1T i 2T miały okazję poznać Szczecin z zupełnie nowej perspektywy. Wycieczkę rozpoczęliśmy na Zamku Książąt Pomorskich, gdzie spotkaliśmy się z przewodnikiem, panem Jackiem Woch. Jego barwne opowieści i fascynujące legendy sprawiły, że przenieśliśmy się w czasie, odkrywając bogatą historię naszego miasta.

Po spacerze po urokliwych zakątkach Szczecina, udaliśmy się na nabrzeże, gdzie czekał na nas statek "Joanna". Rejs po Odrze trwał dwie godziny i pozwolił nam spojrzeć na miasto z zupełnie innej perspektywy – wodne pejzaże Szczecina okazały się naprawdę zachwycające. Podczas rejsu, przewodnik nie przestawał nas zaskakiwać swoimi ciekawymi opowieściami o miejscach mijanych po drodze.

To był piękny, słoneczny dzień, nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić wszystkich do zwiedzania naszego Szczecina.

aktualizowano: 2024-05-29
Wszystkich rekordów:
poczta

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone