Aktualności

Aktualności 16 grudnia 2017 wyświetleń: 724

Spotkanie z paraolimpijczykami

13 grudnia odbyło się niezwykle ciekawe spotkanie z Panią Renatą Chilewską – trenerką lekkoatletyki oraz Panem Tomaszem Kaźmierczakiem – trenerem wioślarstwa. Obydwoje są trenerami w klubie i kadrze Polski w Klubie Sportowym Inwalidów START Szczecin.

Pani Renata jest wielokrotną paraolimpijką i medalistką w lekkoatletyce m.in. złotą medalistką Igrzysk Paraolimpijskich w Atenach w 2004 r., w Barcelonie czy Londynie . „Nikt nie powiedział, że będzie łatwo (…) Najważniejsze to nie zrażać się pierwszymi problemami” powiedziała w jednym z wywiadów. Na spotkaniu wciąż było czuć tą motywację, a goście pokazali, że para olimpijczycy to bardzo pozytywnie nastawieni ludzie, którzy swoim uporem potrafią wiele osiągnąć.

W trakcie godzinnego spotkania został przybliżony temat Igrzysk paraolimpijskich, treningów jakie odbywają sportowcy oraz poszczególnych dyscyplin sportowych. Spotkanie to uświadomiło nam, że chcieć to móc i przede wszystkim od nas samych zależy ile osiągniemy w życiu! Liczymy na więcej tak pozytywnych spotkań i inspiracji w przyszłości.

aktualizowano: 2017-12-16
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone