Aktualności 11 stycznia 2016 wyświetleń: 2665

POGOŃ SZCZECIN - REKORD BIELSKO BIAŁA

16 STYCZEŃ 2016 (SOBOTA) GODZ. 17.00

AZOTY ARENA UL. SZAFERA 3/5/7

Niech usłyszy o nas cała Polska, pokażmy że Szczecin jest najlepszy.

Bilety można nabyć za pośrednictwem strony www.abilet.ploraz w punktach sprzedaży:

• Szczecin Greland-Tour Aleja Wojska Polskiego 14

• Szczecin 1000 Miast biuro podróży (PKS) pl. Grodnicki 1

• Szczecin My Travel ul. Kaszubska 60

• Police A.T. Urszula Górzyńska ul. Grzybowa 2c

lub bezpośrednio w kasach w dniu meczu od godz. 14.00

Informacja od Pogoń Szczecin Futsal Team:

9 lutego 2015 r. zorganizowaliśmy mecz towarzyski Polska-Rosja a na trybunach zasiadło 5114 osób. Udało nam się pobić nie tylko rekord frekwencji futsalu w Polsce ale również zgromadziliśmy największą publiczność z dotychczasowych wydarzeń sportowych organizowanych na obiekcie Azoty Arena. Wierzymy, że udana nam się pobić ten rekord podczas najbliższego meczu. W ramach ekstraklasy futsalu Pogoń Szczecin będzie gościć Rekord Bielsko Biała. Jeden z najlepszych zespołów polskiej ligi futsalu.

Atrakcyjny termin rozgrywanego meczu, wysoka stawka spotkania (Rekord Bielsko Biała zajmuje 2. miejsce w tabeli, Pogoń Szczecin plasuje się na 3. miejscu), liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, symboliczna cena biletów i sam fakt uczestnictwa w ciekawym wydarzeniu jakim jest bicie rekordu Polski we frekwencji zapewne jest interesującą propozycji spędzenia wolnego czasu dla wszystkich mieszkańców Szczecina i okolicznych miejscowości.

Zapraszamy wszystkich gorąco do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Przygotowaliśmy dla was masę niespodzianek. Młodzież i dorośli zapłacą za bilet symboliczną kwotę 1 zł. W cenie biletu otrzymacie przy wejściu jeden z 3 rodzajów napojów firmy Blazer. Dodatkowo na wszystkie dzieci czekamy z darmowymi lodami i watą cukrową.

Zapraszamy kibiców, licząc na wasze wsparcie i uczestnictwo w tym ciekawym projekcie jakim jest bicie rekordu Polski we frekwencji. Zabierzcie znajomych, rodziny i młodsze rodzeństwo. Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny a każdy zakupiony bilet dla dorosłych w cenie 1 zł. upoważnia do 60 minut bezpłatnej zabawy dla dziecka w bawialniach Kraina Fantazji.

W tym sezonie jeszcze żaden zespół nie wywiózł cennych 3 punktów z naszego miasta i oby twierdza Szczecin, po sobotnim pojedynku nadal była niepokonana.

aktualizowano: 2016-01-11