Aktualności 9 czerwca 2015 wyświetleń: 3555

Promocja konferencji - nietypowa galeria grupy SET

Miejsca publikacji informacji o lokalnej konferencji "Zarabiaj na Słońcu"

W tym artykule, a szczególnie w galerii chcielibyśmy zaprezentować, w jaki sposób zapraszaliśmy na wydarzenie z 26 maja, czyli konferencję lokalną "Zarabiaj na Słońcu".

Niewątpliwie bodźcem do działania i dobrą wizytówką okazało się wyróżnienie grupy SET w I etapie konkursu Postaw na Słońce. Podjęliśmy szereg prób skontaktowania się z instytucjami związanymi z:

• jednostkami samorządu terytorialnego,
  • spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi,
  • lokalnymi mediami,
  • portalami, związanymi z ekologią, ochroną środowiska i odnawialnymi źródłami energii,
  • firmami zajmującymi się mikroinstalacjami Odnawialnych Źródeł Energii.

Jednym z zadań konkursowych jest promocja wydarzenia, dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z galerią, która powstała ze zdjęć stron internetowych lub postów portalu społecznościowego:

• EnergiaMax
  • OZE
  • HVACR
  • Infoludek
  • Ochrona Środowiska
  • Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w zakresie Energii Odnawialnej ZUT w Szczecinie
  • Polska Fundacja Ekologiczna
  • Portal Edukacyjny
  • Portal Fotowoltaika.pl
  • Prawobrzeże.info
  • PV Instalator Polska
  • InżynierPV.pl
  • Money.pl
  • Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Ośrodek Doskonalenia Kadr w Szczecinie
  • EkoTrendy
  • Szczecin.eu
  • Eco Generator Szczecin
  • Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT w Szczecinie
  • WSzczecinie.pl
  • strona Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego
  • PWP Zielona Energia w Szkołach.

Cieszymy się również, że ogłoszenia i zaproszenia na naszą konferencję ukazały się w gazetach wydawanych na terenie Szczecina: "Gazeta Wyborcza" i "Prawobrzeże".

Poniżej klika linków:

aktualizowano: 2015-06-09