Aktualności 7 marca 2021 wyświetleń: 1015

Program Zielona Kuźnia dla uczniów z technologii chemicznej

W dniu 19.02.2021 r. z inicjatywy Pani Ewy Chmielwskiej  - pełnomocnika ds. współpracy ze szkolnictwem wyższym i jednostkami oświatowymi przeprowadzone zostało spotkanie promujące projekt Zielona Kuźnia dedykowany przez Grupę Azoty Zakłady Chemiczne Police uczniom szkół średnich i studentom. W spotkaniu brała udział Pani Kinga Konopik zajmująca się rekrutacją w Spółce.

Zielona Kuźnia jest nowatorskim przedsięwzięciem, które ma przekonać młodych ludzi do pracy w Grupie Azoty poprzez ralizację na terenie Zakładów Chemicznych Police płatnych staży, podczas których pod opieką pracowników z bogatym doświadczeniem zawodowym będzie można poznać charaktr pracy oraz nabyć praktycznych umiejętności wymaganych na różnych stanowiskach.

Aplikować na staż można przz stronę internetową Grupy Azoty w zakładce kariera i edukacja poprzez załączeni wymaganych plików. Czas stażu może być różny, w zalżności od ustaleń obu stron, celem stażu jest rekrutacja kandydatów, którzy chcą związać swoją karierę zawodową z Grupą Azoty.

Na spotkaniu uczniowie mogli dowiedzieć się jakich pracowników poszukuje Grupa Azoty, jakie kryteria trzeba spełniać, żeby korzystnie zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej.

aktualizowano: 2021-03-11