Aktualności 2 października 2021 wyświetleń: 618

Po wiedzę do specjalistki

Tradycją już się stało, że uczniowie profilu technik turystyki na obszarach wiejskich odwiedzają gospodarstwo agroturystyczne „Rekreacja i Wypoczynek w Trzynastu Dębach” w Kołbaskowie

Tak było i w dniu dzisiejszym, tj. 1 października 2021 r. I tym razem właścicielka, pani Elżbieta Szewczyk-Poczwardowska, podzieliła się z uczniami klasy 3 pT oraz 3 gT swoją wiedzą i doświadczeniem. Opowiedziała między innymi o dostosowaniu swojego gospodarstwa rolnego do działalności agroturystycznej, ofercie gospodarstwa oraz obsłudze klienta, który czasami bywał trudny.

Nie zabrakło też rekreacji – zwiedzanie gospodarstwa, wizyta u kucyków, mini mecz w piłkę nożną oraz odpoczynek w altankach i na ławeczkach. A to wszystko w jesiennym plenerze. Były też pieczone w ognisku ziemniaki. Na koniec wizyty młodzież pomogła pani Elżbiecie zebrać owoce w sadzie. To był miły, słoneczny dzień, który urozmaicił uczniom kolejny dzień w szkole.

Katarzyna Galińska

aktualizowano: 2021-10-02