Aktualności 16 stycznia 2020 wyświetleń: 1405

„PODARUJ DZIECIOM ISKIERKĘ RADOŚCI. Szczecińskie szkoły potrzebującym.”

Pod tym hasłem trwa w naszej szkole akcja charytatywna. Przed Świętami Bożego Narodzenia, kiedy to świętujemy narodziny Dzieciątka, postanowiliśmy wesprzeć najmłodszych. W ramach tzw. „Dni ciepła rodzinnego” uczniowie wszystkich klas naszej szkoły przygotowali „Paczuszki dla maluszków”. Zawierały one przybory kosmetyczne, pieluszki, ubranka i zabawki dla najmłodszych. Paczuszki stanowiły prezenty pod choinkę. Po uzgodnieniu z wychowawcami klas, panią pedagog i przy współpracy z p. katechetką Marzeną Danowską, zostały już przekazane do rodziców pociech.

To wspaniałe, że można na Was liczyć. Każdemu z osobna i wszystkim, którzy włączyli się w tą pomoc serdecznie gratulujemy i dziękujemy, a uśmiech maluszków niech będzie nagrodą J

aktualizowano: 2020-01-16