Aktualności

Aktualności 13 czerwca 2019 wyświetleń: 577

Nagrody, wyróżnienia i dyplomy

13 czerwca 2019r. odbył się apel podsumowujący wszelkie aktywności uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2018/2019. Młodzież chętnie angażuje się w działalność szkolną i środowiska lokalnego. Nasi uczniowie reprezentują ZS 2 w konkursach ogólnopolskich i zawodach sportowych, a także prężnie działają na rzecz wolontariatu.

Samorząd Uczniowski - Dorota Piskor, Wiktoria Anysz i Tomasz Zajdel wręczyli dyplomy i wyróżnienia za udział w konkursie szkolnym "SUPER KLASA". Pan Dyrektor, Bogusław Nowak, wyróżnił również sam samorząd za zaangażowanie i mobilizację w organizowanie pomocy dla poszkodowanej w pożarze rodziny naszej uczennicy. Uczniowie odbierali nagrody za 100% frekwencję, za wyniki w konkursach języka angielskiego i niemieckiego, za osiągnięcia sportowe, za wygraną w szkolnej grze języka polskiego. Nagrodzono również Andrzeja Gadomskiego, Adama Gacałka, Mateusza Sieradzkiego i Dawida Dzięciołowskiego za zaangażowanie i aktywność pozalekcyjną w funkcjonowaniu pracowni praktycznej nauki zawodu. Apel zakończono wręczeniem zaświadczeń o wolontariacie dla dużej grupy uczniów, którzy współorganizowali XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej plażowej. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

aktualizowano: 2019-06-13
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone