Aktualności

Aktualności 22 maja 2021 wyświetleń: 1158

Me and my country - France

In April we started our cooperation with 5 female students from France. We learnt from them that France is called the capital of fashion. Many world-famous fashion designers and models work in Paris. The French spend their free time actively, most often doing sports. The most popular sports are cycling, rugby and football, as well as tennis, horse riding and sailing. The traditional national game of balls is also still played there. Artists who are known all over the world are, for example, Stromae or Indila. They make pop music.

Aleksandra Rosińska IV CK/T/CH

Me and my country project

coordinated by Anna Czerwik

Me and my country – Francja

W kwietniu nawiązaliśmy współpracę z 5 uczennicami z Francji. Była to pierwsza w 100% damska grupa projektowa. Dowiedzieliśmy się od nich, że Francja jest nazywana stolicą mody, a w samym Paryżu pracuje wielu światowej sławy projektantów mody i modelek. Francuzi wolny czas spędzają aktywnie, najczęściej uprawiając sport. Do najpopularniejszych sportów należy jazda na rowerze, rugby i piłka nożna, a także tenis, jeździectwo i żeglarstwo. Nadal grywa się również w tradycyjną narodową grę w kule. Artyści, którzy kojarzeni są na całym świecie to na przykład Stromae lub Indila. Tworzą oni muzykę pop.

Aleksandra Rosińska IV CK/T/CH

W ramach projektu Me and my country

koordynowanego przez Annę Czerwik

aktualizowano: 2021-05-22
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2022 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone