Aktualności 28 kwietnia 2017 wyświetleń: 3227

Kolejni Absolwenci ukończyli Technikum Kształtowania Środowiska

W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy uczniów klas czwartych z kierunków: technik turystyki wiejskiej, technik ochrony środowiska oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Wśród wyróżnionych wpisem do honorowej księgi znaleźli się: Paulina Wojtiuk, Justyna Lewczuk, Paulina Byczak, Aleksandra Piotrowska, Dawid Łutowicz, Mariusz Niajko, Kacper Wiśniewski, Bartosz Juruć. Życzymy im dużo sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Po części oficjalnej przyszła kolej na pomysłową i ciekawą część artystyczną. W pierwszej kolejności uczniowie klas trzecich przedstawili scenę jednego dnia z życia szkoły, jako podkład drobiazgowo dobrali odpowiednią muzykę. Po czym przyszła pora na Galę (prawie Oskarową), w czasie której przyznano kilka niepowtarzalnych tytułów, a odbierający nagrody mieli okazję przejść się po czerwonym dywanie. Jako przerywnik gali pojawił się skecz turystyczny i niecodzienne wykonanie piosenki Andrea Bocelli'ego "Time to say goodbye" oraz kankan :) Meriem Olszewska wykonała utwór Edyty Geppert "Kocham Cię życie".

Tegoroczni abiturienci wiele dobrego wnieśli w życie Zespołu Szkół Nr 2, życzymy im więc połamania pióra na maturze i wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu. A przede wszystkim trzymamy kciuki za liczne sukcesy zawodowe.

aktualizowano: 2017-04-28