Aktualności

Aktualności 28 kwietnia 2022 wyświetleń: 529

Kartka z pamiętnika: środa 27 kwietnia, Hiszpania

Projekt Erasmus+ w Hiszpanii oczami Jakuba :)

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy podróżą pociągiem do miasta Castello. Zwiedzanie zaczęliśmy od wejścia do galerii handlowej z różnymi markami ubrań i ogromną ilością pamiątek. Po zrobieniu zakupów udaliśmy się do parku Ribalta, gdzie najbardziej zachwyciła mnie roślinność, jak i bardzo ciekawy wygląd ławek. Po spacerze udaliśmy się na rynek główny, gdzie mieliśmy okazję odwiedzić targ miejski, a tam zobaczyć różnorakie owoce morza. Jednak nie była to jedyna atrakcja rynku. Mieliśmy również okazję wejścia do starej wieży na rynku, gdzie znajdowały się stare dzwony jak i popękane naczynia z porcelany, które wyglądały na bardzo stare. Później udaliśmy się do sklepu z pamiątkami gdzie kupiłem magnesy. Po powrocie do hotelu poszliśmy do kawiarni z innymi uczestnikami projektu. Jednak najbardziej w dzisiejszym dniu czekałem na mecz Ligi Mistrzów, gdzie w strefie kibica napewno nie zabraknie sportowych emocji...
 
 
Today we started with a train journey to the city of Castello. At first we went to a shopping mall with various brands of clothes, but also a huge amount of souvenirs. After shopping, we went to Ribalta Park, where I was most delighted with the vegetation and the very interesting decor of the benches. After the walk, we went to the main square of the city where we had the opportunity to see the local market with various seafood. However, it was not the only attraction of the market. We also had the opportunity to enter the old tower on the market square, where there were old bells and cracked porcelain dishes that looked very old. Later we went to the souvenir shop where I bought magnets. After returning to the hotel, we went to the cafe with other participants of the project. However, today I was waiting for the Champions League match the most, where the fan zone will surely be full of sports' emotions ...
aktualizowano: 2022-04-29
Wszystkich rekordów:
poczta

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone