Aktualności

Aktualności 24 listopada 2018 wyświetleń: 327

Iskierka radości wystartowała

Dziś w Kaskadzie miała miejsce inauguracja Akcji Charytatywnej "Iskierka radości". Przez kilka godzin miały miejsce spotkania z gwiazdami naszej sceny sportowej i teatralnej, licytacje fantów oraz występy zespołów i solistów dziecięcych i młodzieżowych. Zespół Szkół Nr 2 kolejny raz reprezentowała nasza uczennica Aleksandra Rosińska, śpiewając wybrany przez siebie utwór. 
 
To już po raz 18 szczecińskie szkoły pragną włączyć się w pomoc najbardziej potrzebującym. Wśród nich od lat również nasz Zespół Szkół. Co roku wspieramy około 10 uczniów, przekazujemy środki czystości, przybory szkolne, odzież i pieniądze najbardziej potrzebującym.
Opiekunami akcji są Panie: Aneta Krawiec, Judyta Piwko, Monika Pieniak i Marzena Danowska.
Zapraszamy do włączenia się w akcję, ktora potrwa do ferii zimowych, a tymczasem również do galerii zdjęć z dzisiejszej uroczystości.
aktualizowano: 2018-11-24
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone