Aktualności 31 stycznia 2016 wyświetleń: 3314

Husaria Szczecin w ZS Nr 2!

W piątek 29-go stycznia klasę I E z naszego technikum spotkała niesamowita przyjemność. Mianowicie na lekcji wychowawczej mogli gościć dwóch zawodników klubu Husaria Szczecin.

Klasa 1E z Leszkiem Ankutowiczem i Maciejem Sonnekiem Klasa 1E z Leszkiem Ankutowiczem i Maciejem Sonnekiem
Daria Kawczyńska, Paulina Brambor, Monika Wojciechowska, Agata Mysielska
Leszek Ankutowicz, Maciej Sonnek
Wiktor Szkoda, Dawid Borowski, Dariusz Albrechciński, Aleks Olszewski
Konrad Florczyk, Wiktor Szkoda, Dawid Borowski, Dariusz Albrechciński, Aleks Olszewski
Dariusz Albrechciński
► więcej

W nietypowej lekcji wychowawczej udział wzięli Panowie Maciej Sonnek oraz Leszek Ankutowicz. Pan Leszek jest absolwentem naszej szkoły oraz najdłużej grającym zawodnikiem. Goście opowiadali o historii klubu oraz zasadach gry w futbol amerykański. Przynieśli ze sobą profesjonalny strój, a w roli modela wystąpił Darek Albrechciński.

Każdy, kto miałby ochotę poćwiczyć z Husarią, jest mile widziany. Odwiedźcie facebooka klubu. www.facebook.com/HusariaSzczecin/?fref=ts Tam znajdziecie wszystkie informacje, nie zapomnijcie kliknąć „like’a” :) A do nas zawodnicy jeszcze przyjdą po feriach i poprowadzą lekcję wf-u.

Marta Krala

aktualizowano: 2016-01-31