Aktualności

Aktualności 28 maja 2024 wyświetleń: 221

Gala wręczenia nagród w Olimpiadzie EduElektra

W Ostrowie Wielkopolskim, dnia 28 maja odbyła się gala wręczenia nagród w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EduElektra. Rozpiera nas duma z powodu tak licznej reprezentacji finalistów z naszej szkoły w dwóch branżach: chłodnictwo i klimatyzacja oraz odnawialne źródła energii. Klaudia Stenclik i Rafał Wypyski uzyskali tytuł laureata, odpowiednio XI i XII miejsce, natomiast Agata Papierz i Paweł Sobczyk otrzymali tytuł finalisty (branża odnawialne źródła energii). Tytuł finalisty otrzymał też Szymon Marszałek z branży chłodnictwo i klimatyzacja. Podkreślić należy fakt, że Klaudia to jedyna Pani w gronie 26 laureatów branży elektro-energetycznej. W gali wzięły udział Klaudia Stenclik i Pani Agnieszka Raducka, które również uczestniczyły w warsztatach lepienia pierogów i zwiedziły kompleks pałacowo-parkowy w Lewkowie. 

aktualizowano: 2024-06-03
Wszystkich rekordów:
poczta

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone