Aktualności

Aktualności 18 maja 2022 wyświetleń: 292

Finał VII Wojewódzkiego Konkursu "Mistrz OZE"

Już po raz siódmy rozegraliśmy w naszej szkole Wojewódzki Konkurs "Mistrz OZE". Uczniowie szkół podstawowych, z klas siódmych i ósmych, zmierzyli się z testem, który obejmował pytania z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz systemów energetyki odnawialnej. Finaliści zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i zainteresowania tematyką. Gratulujemy serdecznie Laureatom i pozostałym Finalistom! Dziękujemy opiekunom oraz wszystkim fundatorom nagród rzeczowych! W tym dniu szczególnie wspierali nas przedstawiciele firmy Tweetop, Panowie: Przemysław Drozdek i Adrian Ciećko.

Partnerem Ekologicznym konkursu był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Patronaty honorowe nad konkursem objęli również Zachodniopomorski Kurator Oświaty w Szczecinie, Pan Stanisław Wziątek - Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT w Szczecinie oraz firmy Viessmann i Kospel.

aktualizowano: 2022-05-18
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2022 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone