Aktualności 6 marca 2018 wyświetleń: 1517

Etap okręgowy III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

6 marca w naszej szkole odbył się jeden z etapów okręgowych ogólnopolskiego konkursu, w którym uczniowie wykazują się wiedzą i umiejętnościami z zakresu energetyki odnawialnej. Udział wzięło 12 uczestników ze szkół technicznych dwóch województw: lubuskiego i zachodniopomorskiego. Jesteśmy dumni z Honoraty (1 miejsce) i Wiktora (2 miejsce). Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za udział i trzymamy kciuki za dalszy rozwój w branży OZE. Nagrody i upominki wręczył Pan Maciej Bartoszewski z firmy Hewalex.

Wśród uczestników znaleźli się:

Damian i Bartosz z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" z Nowej Soli,

Honorata i Wiktor z Zespołu Szkół nr 2 w Szczecinie,

Konrad i Dawid z Zespołu Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie,

Kacper i Radosław z Zespołu Szkół nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie,

Kacper i Mateusz z Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Łobzie,

Michał i Oskar z Zespołu Szkół nr 9 im. Romualda Traugutta w Koszalinie.

Pierwsze miejsce zajęła Honorata, drugie po dogrywce Wiktor, natomiast trzecie miejsce zajął Kacper Czarnota z Łobza.

Dziękujemy za udział i trzymamy kciuki za finał.

aktualizowano: 2018-03-22