Aktualności 23 kwietnia 2017 wyświetleń: 3453

Ekofestyn i Dzień Zawodowca!

Chcesz poznać ciekawe zawody, porozmawiać z fachowcami, zobaczyć pokazy straży pożarnej i wojska, rzucić oszczepem lub skoczyć w dal?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię na "Dzień Zawodowca", który będzie organizowany przez naszą szkołę w dniu 9 maja od godziny 12:00 do 18:00.

„Dzień zawodowca” - 9 maja 2017r.

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie kształcenia zawodowego wśród młodzieży klas gimnazjalnych i nie tylko, ponieważ „Technik – brzmi dumnie”. Chcemy przybliżyć uczniom specyfikę takich zawodów jak: technik ochrony środowiska, technik inżynierii środowiska i melioracji, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik turystyki wiejskiej oraz technik budownictwa wodnego, a także pokazać możliwości rozwoju ścieżki zawodowej po skończeniu Szkoły Branżowej I stopnia w zawodach monter budownictwa wodnego oraz operator urządzeń przemysłu chemicznego.

W przygotowaniu atrakcji pomogą nam m.in.: firmy branżowe współpracujące z naszą szkołą, służby mundurowe takie jak wojsko i straż pożarna oraz liczni przyjaciele Zespołu Szkół Nr 2.

Dniu zawodowca towarzyszyć będą również Ekofestyn, Mistrzostwa Lekkoatletyki Prawobrzeża oraz  Olimpiada ekologiczna dla młodzieży województwa zachodniopomorskiego. Program już dostępny.

Zapraszamy serdecznie i obiecujemy dobrą zabawę -

Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie szkoły

aktualizowano: 2017-04-28