Aktualności

Aktualności 2 listopada 2020 wyświetleń: 427

ECO for life

To projekt ekologiczny, w którym biorą udział uczniowie klas: II PS – ochrony środowiska oraz III TE – energetyki odnawialnej. Zaledwie od kilku dni Szczecin jest w czerwonej strefie i niemal każdy dzień upływa nam pod hasłem pandemii. Jednak pomimo tak ciężkiej sytuacji jest to niezwykle pozytywne, że uczniowie tak chętnie angażują się w działania poza szkolne – twierdzi nauczycielka i koordynatorka projektu Anna Czerwik.

Każdy z uczniów zdecydował się na inny temat projektu, bo przecież ekologia jest pojęciem dość szerokim. Są tacy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z segregacją odpadów, niektórzy w przydomowym ogródku zamierzają założyć kompostownik, a jeszcze inni chcą wyjść z działaniami ekologicznymi poza swoje codzienne życie. „Przystąpiłem do projektu, ponieważ wydał mi się ciekawy. I poza tym fajnie, że mogę komuś pomóc moimi działaniami” twierdzi Sebastian Sobczak, uczeń klasy III TE.

Wszyscy jesteśmy różni, ale to wspaniałe że pomimo wielu różnic potrafimy działać dla wspólnego celu. Szczególnie w tak ciężkich czasach!

Trzymajmy kciuki, aby wszystkim udało się osiągnąć zamierzony cel!

aktualizowano: 2020-11-02
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone