Aktualności

Aktualności 25 kwietnia 2022 wyświetleń: 471

Belgium Q&A 6

Kolejna grupa uczniów z p. Anną Czerwik i p. Sławomirem Westerlichem poleciała na projekt Erasmus+. A swój pobyt na projekcie w Belgii wspomina ostatni uczestnik - Dawid Tabaka, uczeń klasy III GTCH.

  1. How did you imagine the project? What were your expectations?

I thought the project would be an international integration and exchange of information on culture and environmental protection. The project met my expectations. I got to know the culture of the Belgians and projects related to environmental protection.

      2. What did you enjoy the most?

What I liked the most was the nice atmosphere. We were very warmly welcomed. We lived in lovely cabins. Our Belgian friends made us feel comfortable. Their school is beautiful and different from ours.

     3. What did you learn during the project? Did anything surprise you?

The level of our integration surprised me the most. I did not expect that we would establish such strong bonds in such a short time; I still have contact with the participants of the project. During the project, I first and foremost opened myself linguistically. My English has never been outstanding, but as for today I am not afraid to speak, I am open and brave when it comes to communication.

 

  1. Jak wyobrażałeś sobie projekt? Jakie były Twoje oczekiwania?

Myślałem, że projekt będzie międzynarodową integracją i wymianą informacji na temat kultury i ochrony środowiska. Projekt spełnił moje oczekiwania. Poznałem kulturę Belgów i projekty związane z ochroną środowiska

      2. Co Ci się najbardziej podobało? 

Najbardziej podobała mi się miła atmosfera. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci. Mieszkaliśmy w uroczych domkach. Nasi belgijscy przyjaciele sprawili, że czuliśmy się komfortowo. Ich szkoła jest piękna i inna od naszej.

      3. Czego się dowiedziałeś w trakcie projektu? Czy coś Cię zaskoczyło? 

Najbardziej zaskoczył mnie poziom naszej integracji. Nie spodziewałem się, że w tak krótkim czasie nawiążemy tak silne więzi; nadal mam kontakt z uczestnikami projektu. Podczas projektu otworzyłem się przede wszystkim językowo. Mój angielski nigdy nie był wybitny, ale od dziś nie boję się mówić, jestem otwarty i odważny w komunikacji.

aktualizowano: 2022-04-25
Wszystkich rekordów:
poczta

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone