Aktualności 25 kwietnia 2022 wyświetleń: 419

Belgium Q&A 5

„To było jedno z lepszych doświadczeń w moim życiu” - tak o projekcie Erasmus+ w Belgii mówi Wiktoria Wawrowska, uczennica kl. I SCH. Zapraszamy na relację.

1. How did you imagine the project? What were your expectations?

I thought that we would spend hours working in the lab.

2. What did you enjoy the most?

I really enjoyed our bike trip and the trip to the sailing school. In the sailing school we could learn something new about everything that is connected with seafaring.

3. What did you learn during the project? Did anything surprise you?

During our project I learnt about the other culture, I met a lot of new people, I also learnt new things that I'm going to use in the lab. I had a chance to practice English. That was one of the best experiences in my life.

1. Jak wyobrażałeś sobie projekt? Jakie były Twoje oczekiwania?

Myślałam, że spędzimy godziny pracując w laboratorium.

2. Co Ci się najbardziej podobało?

Bardzo podobała mi się wycieczka rowerowa oraz wycieczka do szkoły morskiej. W szkole morskiej mogliśmy nauczyć się nowych rzeczy powiązanych z żeglugą.

3. Czego się dowiedziałeś w trakcie projektu? Czy coś Cię zaskoczyło?

Podczas projektu nauczyłam się o innej kulturze, poznałam nowych ludzi, nauczyłam się nowych rzeczy, które wykorzystam w laboratorium. Miałam szansę poćwiczyć mój angielski. To było jedno z lepszych doświadczeń w moim życiu.

aktualizowano: 2022-04-25