Imprezy sportowe

Imprezy sportowe 13 maja 2019 wyświetleń: 4378

XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej

Serdecznie zapraszamy do kibicowania podczas XII Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej w dniach od 7 do 9 czerwca 2019r. Plaża w Dąbiu ponownie stanie się areną rywalizacji zawodników, którzy wystartują w czterech kategoriach: młodziczka, młodzik, juniorka młodsza, junior młodszy. Na chwilę obecną zgłoszono 43 drużyny z różnych zakątków Polski.

Mecze będą rozgrywane na trzech boiskach. Po jedenastu latach widzimy zdecydowany wzrost zainteresowaniem tej odmiany piłki ręcznej w Polsce, dlatego odbędą się w naszym kraju Mistrzostwa Europy seniorów 2-7.07.2019, a zostaną poprzedzone mistrzostwami Europy kobiet i mężczyzn do lat 17, które odbędą się również w Starych Jabłonkach 27-30.06.2019r.

Rada Osiedla Dąbie

POSŁUCHAJ o NASZYM WYDARZENIU W RADIO ESKA

Organizatorem tego unikatowego wydarzenia jest Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Dąbie oraz Zespół Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana. Na te chwilę posiadamy Certyfikat z Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szczecina, Patronat Medialny Telewizji TVP 3 Szczecin oraz Radia Eska Szczecin, Patronat Związku Piłki Ręcznej w Polsce.
Głównymi sponsorami są: Hurtostal2 oraz firma B&S Print.
Zgoda na organizację imprezy na plaży Dąbie została wydana przez ZUK Szczecin

W czasie XII Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej na Plaży w dniu 08.06 (sobota) zaplanowano festyn rodzinny, który współorganizowany będzie wspólnie z Radą Osiedla Szczecin Dąbie. Podczas festynu przeprowadzone będą różne zabawy dla dzieci (dmuchawce, duże banki mydlane, grill i różne inne atrakcje, o których więcej informacji podamy bliżej wydarzenia). Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Dąbie będzie rozdawać grochówkę w sobotę.

Lista klubów sportowych obecnych na mistrzostwach.

aktualizowano: 2019-06-05