Aktualności sportowe

Darowizny dla Juvenii

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Juvenia” informuje o możliwościach przekazania darowizn na cele statutowe. Chętne osoby zapraszamy do zapoznania się z możliwoścami wsparcia.

2 lutego 2022 »

Za nami 5 dni intensywnej pracy

Wczoraj zakończyły się XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej plażowej Hurtostal 2 Cup. Dla wolontariuszy i pracowników naszej szkoły był to intensywny czas przygotowań i pracy przy obsłudze mistrzostw. Intensyfikacja prac nastąpiła w środę (5.06), zaczęto przygotowywać boiska i zaplecze plaży, w czwartek przygotowywaliśmy "szkołę", a właściwie sale, w których nocowały drużyny. Wieczorem zaskoczyła nas burza, która poniszczyła nam boiska na plaży. Ale w piątek od rana ruszyliśmy pełną parą na różnych płaszczyznach: boiska i zaplecze sportowe, zakwaterowanie i stołówka, biuro zawodów, nagłośnienie i oprawa muzyczna, fotorelacje i aktualizacje facebooka i wiele wiele innych. I tak przez 3 dni. Czy było warto? Tak i za rok spotkamy się znowu. 47 drużyn z różnych zakątków Polski, 4 kategorie wiekowe, ponad 100 meczów, 3000 zdjęć i 1 000 000 uśmiechów na twarzach młodych ludzi :)

10 czerwca 2019 »

Czwarte miejsce w Licealiadzie

Na przełomie pierwszego i drugiego semestru naszą szkołę, reprezentowała w rozgrywkach o mistrzostwo Szczecina drużyna chłopców w piłce ręcznej.   Po rozegranych grach eliminacyjnych ok. 10 meczy, awansowała do ścisłego finału składającego się z czterech najlepszych szkół Szczecina. Finał tych rozgrywek odbył się 25 marca 2019r na hali miejskiej przy ul. Twardowskiego. Po zaciętej walce o III miejsce nasza szkoła nieznacznie uległa Zespołowi Szkół Sportowych i uplasowała się na IV miejscu (tak nie lubianym przez sportowców). Gratulacje dla uczniów, którzy dzielnie reprezentowali naszą szkołę: Daniel Łucek, Kacper Janusz, Maciej Skuczyński, Patryk Napierski, Bałbaczyński Paweł, Kotecki Kamil, Markowski Maksymilian, Jaśkiewicz Krystian, Jakub Płachta, Kamil Bryk, Pelc Mateusz. Trener Robert Karbownik.
6 marca 2019 »

Mistrzostwa w piłce siatkowej dwójek

Mistrzostwa w piłce siatkowej dwójek o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 trwały do późnych godzin wieczornych.  W atmosferze rywalizacji sportowej oraz dobrej zabawy walczyło 8 drużyn w systemie „każdy z każdym”. Klasyfikacja wg zajętych miejsc: 1.       Kuba P. i Kuba B.   2.       Kacper i Krystian   3.       Kasia i Wojtek    4.       Adam i Andrzej    5.       Aleksandra i Robert    6.       Wiktoria i Janek    7.       Weronika i Sebastian 8.       Julia i Martyna

Wkrótce kolejne mistrzostwa.

25 listopada 2018 »

Uczniowie klasy 2E w Parku Trampolin

Już kolejna klasa odwiedziła Park Trampolin. Po intensywnej rozgrzewce z instruktorem uczniowie mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji i sprawdzić swoje siły na przyrządach. Nie było łatwo, ale wysoka sprawność fizyczna klasy 2e i wychowawcy pozwoliła wszystkim na czerpanie wielu radości z intensywnych ćwiczeń. Zachęcamy inne klasy do wizyty w Fun Jump na Prawobrzeżu.

28 października 2018 »

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

18.10 odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2. Do późnych godzin wieczornych trwały rozgrywki międzyklasowe w systemie gier „każdy z każdym”.  Były również dogrywki. Mistrzostwo zdobyła klasa ICCTE, a dalej w kolejności IIE, III SE oraz II CT. Królem strzelców turnieju został Krystian Jaśkiewicz. Zapraszamy wszystkich do dalszych rywalizacji. Sparingi co tydzień w czwartki o 15:30.

25 października 2018 »

Innowacja na lekcjach wychowania fizycznego

W poniedziałek podstawy treningu Karate na zajęciach wychowania fizycznego poprowadził nasz mistrz, trener i absolwent Gabriel Zacharek. Ćwiczenia rozciągające i koordynacyjne były dla niektórych dużym wyzwaniem. Poznaliśmy również nazewnictwo związane z tą dyscypliną. Dziękujemy bardzo za ciekawe zajęcia.

Informacja o treningach dla wszystkich chętnych na terenie Zespołu Szkół Nr 2  tel. 600345536.

1908
26 września 2018 »

Integracja na kajakach

Polecamy każdemu kto się chce sprawdzić czy umie współpracować w innych warunkach, pokonując własne słabości i zdobywając nowe umiejętności. Chociaż pogoda w tym dniu nikogo nie rozpieszczała to  I CC dzielnie wiosłowała u boku wychowawcy.  Spływ po Jeziorze Dąbie i rzeką Płonią został uznany za udany. Polecamy wszystkim Szczecińskie Centrum Żeglarskie.

1968
21 września 2018 »

Złoto i dwa srebra na zawodach lekkoatletycznych SPG

17.04.2018r. odbyły się zawody lekkoatletyczne klas pierwszych SPG na ul. Hożej.

Nasi uczniowie udowodnili, że mają moc i szybkość. Najlepsi  z najlepszych zdobyli:

I miejsce w biegu na 100 m -  Jakub Bogusiewicz

II miejsce w biegu na 400 m -  Błażej Sadowski

II miejsce w pchnięciu kulą -  Jakub Płachta

Gratulacje!

1970
23 kwietnia 2018 »

IV Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt im. Tadeusza Wolanina

IV Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt im. Tadeusza Wolanina odbył się w wiosennej atmosferze radości. Nasza drużyna zdobyła I miejsce. Dziewczęta stanęły na wysokości zadania mimo, że walka była zacięta. Nagrodzone zostały najlepsze zawodniczki turnieju: Martyna Stawna (Gim 43), Hanna Chrzanowska (SP 71), Karolina Dobrowolska (Gim 7) oraz Anna Panek (ZS 2). Gratulujemy Trenerom wspaniałych zawodniczek! Zdjęcia.

23 marca 2018 »
1 2 3 ... 10 11 12 dalej » Skocz do: