Aktualności sportowe

Mistrzostwa w piłce siatkowej dwójek

Mistrzostwa w piłce siatkowej dwójek o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 trwały do późnych godzin wieczornych.  W atmosferze rywalizacji sportowej oraz dobrej zabawy walczyło 8 drużyn w systemie „każdy z każdym”. Klasyfikacja wg zajętych miejsc: 1.       Kuba P. i Kuba B.   2.       Kacper i Krystian   3.       Kasia i Wojtek    4.       Adam i Andrzej    5.       Aleksandra i Robert    6.       Wiktoria i Janek    7.       Weronika i Sebastian 8.       Julia i Martyna

Wkrótce kolejne mistrzostwa.

25 listopada 2018 »

Uczniowie klasy 2E w Parku Trampolin

Już kolejna klasa odwiedziła Park Trampolin. Po intensywnej rozgrzewce z instruktorem uczniowie mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji i sprawdzić swoje siły na przyrządach. Nie było łatwo, ale wysoka sprawność fizyczna klasy 2e i wychowawcy pozwoliła wszystkim na czerpanie wielu radości z intensywnych ćwiczeń. Zachęcamy inne klasy do wizyty w Fun Jump na Prawobrzeżu.

28 października 2018 »

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

18.10 odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2. Do późnych godzin wieczornych trwały rozgrywki międzyklasowe w systemie gier „każdy z każdym”.  Były również dogrywki. Mistrzostwo zdobyła klasa ICCTE, a dalej w kolejności IIE, III SE oraz II CT. Królem strzelców turnieju został Krystian Jaśkiewicz. Zapraszamy wszystkich do dalszych rywalizacji. Sparingi co tydzień w czwartki o 15:30.

25 października 2018 »

Innowacja na lekcjach wychowania fizycznego

W poniedziałek podstawy treningu Karate na zajęciach wychowania fizycznego poprowadził nasz mistrz, trener i absolwent Gabriel Zacharek. Ćwiczenia rozciągające i koordynacyjne były dla niektórych dużym wyzwaniem. Poznaliśmy również nazewnictwo związane z tą dyscypliną. Dziękujemy bardzo za ciekawe zajęcia.

Informacja o treningach dla wszystkich chętnych na terenie Zespołu Szkół Nr 2  tel. 600345536.

26 września 2018 »

Integracja na kajakach

Polecamy każdemu kto się chce sprawdzić czy umie współpracować w innych warunkach, pokonując własne słabości i zdobywając nowe umiejętności. Chociaż pogoda w tym dniu nikogo nie rozpieszczała to  I CC dzielnie wiosłowała u boku wychowawcy.  Spływ po Jeziorze Dąbie i rzeką Płonią został uznany za udany. Polecamy wszystkim Szczecińskie Centrum Żeglarskie.

21 września 2018 »

Złoto i dwa srebra na zawodach lekkoatletycznych SPG

17.04.2018r. odbyły się zawody lekkoatletyczne klas pierwszych SPG na ul. Hożej.

Nasi uczniowie udowodnili, że mają moc i szybkość. Najlepsi  z najlepszych zdobyli:

I miejsce w biegu na 100 m -  Jakub Bogusiewicz

II miejsce w biegu na 400 m -  Błażej Sadowski

II miejsce w pchnięciu kulą -  Jakub Płachta

Gratulacje!

23 kwietnia 2018 »

IV Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt im. Tadeusza Wolanina

IV Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt im. Tadeusza Wolanina odbył się w wiosennej atmosferze radości. Nasza drużyna zdobyła I miejsce. Dziewczęta stanęły na wysokości zadania mimo, że walka była zacięta. Nagrodzone zostały najlepsze zawodniczki turnieju: Martyna Stawna (Gim 43), Hanna Chrzanowska (SP 71), Karolina Dobrowolska (Gim 7) oraz Anna Panek (ZS 2). Gratulujemy Trenerom wspaniałych zawodniczek! Zdjęcia.

23 marca 2018 »

Spotkanie z paraolimpijczykami

13 grudnia odbyło się niezwykle ciekawe spotkanie z Panią Renatą Chilewską – trenerką lekkoatletyki oraz Panem Tomaszem Kaźmierczakiem – trenerem wioślarstwa. Obydwoje są trenerami w klubie i kadrze Polski w Klubie Sportowym Inwalidów START Szczecin.

16 grudnia 2017 »

Alternatywna lekcja WF-u

10 października uczniowie Gimnazjum 24 wzięli udział w projekcie „Alternatywne Lekcje WF-u” na  Arenie Szczecin. Już od progu przywitał nas serdecznie mistrz świata w wioślarstwie Marek Kolbowicz a później wicemistrzyni świata w lekkiej atletyce Monika Pyrek przedstawiła krótko podstawowe informacje o projekcie i omówiła znaczenie aktywności sportowej dla życia i zdrowia młodego człowieka.

10 października 2017 »
1 2 3 ... 10 11 12 dalej » Skocz do: