Imprezy sportowe

Imprezy sportowe 7 czerwca 2012 wyświetleń: 8037 Dubojski

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej na Plaży - HURTOSTAL 2 CUP 2012

Już od 15 czerwca na plaży jeziora w Dąbiu odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej na Plaży HURTOSTAL 2 Cup 2012. Potrwają one do 17 czerwca.
Serdecznie zapraszamy!

HURTOSTAL 2 CUP 2012

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej na Plaży, są kontynuacją rozgrywanego już od pięciu lat Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej na Plaży. Wcześniejsze edycje zawodów spotkały się z dużym zainteresowaniem zespołów piłki ręcznej na co dzień uprawiających halową odmianę tej dyscypliny sportu oraz z wielką aprobatą szczecińskich instytucji, dzięki którym rok rocznie mogliśmy podnosić poziom organizacyjny i rangę sportową turnieju. Nasze wspólne działania, zostały docenione przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce, co zaowocowało powierzeniu nam organizacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej.

Turniej organizowany przez Zespół Szkół Nr 2 oraz działający przy szkole Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Dąbie”, odbędzie się w dniach 15-17 czerwca na plaży Kąpieliska Miejskiego „Dąbie”.

Uczestnikami Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej, będą zespoły dziewcząt i chłopców z całej Polski w kategorii: młodzik (97/98), junior młodszy (95/96) i junior starszy (93/94).

Przygotowując Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej na Plaży, chcemy zapewnić godną oprawę i atrakcje dla uczestników i kibiców – mieszkańców Szczecina w związku z czym, dążymy do zaangażowania w organizację zawodów wielu instytucji i lokalnych firm. Honorowy Mecenat nad turniejem objął Prezydent Miasta Szczecin natomiast opiekę medialną nad Mistrzostwami sprawuje: Telewizja Polska Szczecin, Radio Eska oraz przedstawiciele prasy związani ze Szczecinem: Głos Szczeciński i Moje Miasto, a także portal Prawobrzeże.info.

W programie imprezy, oprócz gier turniejowych, przewidujemy szereg atrakcji przeznaczonych dla uczestników i odwiedzających turniej mieszkańców Szczecina: pokazy grup tanecznych, place zabaw dla dzieci, rejs stateczkiem po jez. Dąbie, możliwość zjedzenia potraw z grilla, mecze pokazowe, spotkania z gwiazdami szczecińskiego sportu.

Lubię to

Organizatorzy: