Aktualności sportowe

Aktualności sportowe 16 września 2015 wyświetleń: 2573

SUKCES NASZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH

Nasi piłkarze ręczni mają już na koncie pierwszy sukces w nowym roku szkolnym. W miniony weekend dwie drużyny reprezentujące Gimnazjum Nr 24, wzięły udział w IV Międzyszkolnym Turnieju Piłki Ręcznej Plażowej w Drawnie.

Ubiegły rok przyzwyczaił nas do zwycięstw naszych zawodników na licznych turniejach i cieszy fakt, że na początku nowego roku szkolnego zwycięska passa trwa.

W turnieju wzięło udział sześć zespołów: Gimnazjum Drawsko, UKS "Miś" I Gorzów WLKP., UKS "Miś" II Gorzów WLKP., Gimnazjum Drawno oraz dwa zespoły naszego gimnazjum.

Po sobotnich meczach eliminacyjnych, pierwszy zespół Gimnazjum Nr 24 zakwalifikował się do niedzielnego finału, podczas którego zmierzyć się miał z odwiecznym rywalem z Gorzowa WLKP. Natomiast drugiemu zespołowi z rocznika młodszego pozostała walka o miejsca tuż za podium.

Ostatecznie po emocjonującej walce nasi zawodnicy po dogrywce pokonali drużynę Miś Gorzów, zdobywając złoty medal IV Międzyszkolnego Turnieju Piłki Ręcznej Plażowej w Drawnie.

Na uwagę zasługuje również fakt, że najlepszym bramkarzem turnieju został Patryk Jędrzejczak z klasy 2 a.

Cała fotorelacja autorstwa Jarka Bawelskiego do zobaczenia na stronie:
www.umksdabie.eu   lub    www.facebook.com/umksdabie

aktualizowano: 2015-09-16