Archiwum gimnazjum

Archiwum gimnazjum 2 lutego 2015 wyświetleń: 1867

Uczniowie naszego gimnazjum piszą po angielsku

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia bloga internetowego dostępnego pod adresem www.e-storehouse.blogspot.com. Blog prowadzony jest w języku angielskim przez uczennice klasy 3 „A” naszego gimnazjum. Jest to świetna metoda nauki języka obcego – każda z osób pisze cztery posty miesięcznie na wybrany przez siebie temat. Od października zeszłego roku do stycznia 2015 r. napisano już 120 postów, a blog został odwiedzony ponad 2000 razy!

Jakie tematy poruszane są na blogu? Można poczytać o muzyce, filmach, tańcu,literaturze, grach komputerowych, obcych krajach, gotowaniu czy sposobach na piękne włosy. Różnorodność tematów sprawia, że blog czyta się z dużym zainteresowaniem i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Posty są pisane samodzielnie i pewnie czasem pojawia się w nich jakiś błąd. Bądźcie zatem wyrozumiali i…motywujcie uczennice w swoich komentarzach!

A może ktoś chciałby dołączyć do naszych szkolnych bloggerek? Macie ciekawe zainteresowania, chcecie się nimi podzielić z innymi i poćwiczyć język angielski? Proszę o kontakt!

Krzysztof Płocha

aktualizowano: 2015-02-02