Archiwum gimnazjum

Archiwum gimnazjum 27 lutego 2015 wyświetleń: 3463

Rekrutacja do Zespołu Szkół Nr 2

Zespół Szkół Nr 2 to szkoła z PASJĄ, działająca pod patronatem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Szkoła położona jest w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni, która dodatkowo umili spędzony w niej czas.

Znajdziesz tutaj wszystko, czego szukasz:

- wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która jest nie tylko drogowskazem na Twojej drodze, drodze człowieka wkraczającego w dorosłe życie, ale również partnerem do rozmów;

- prężnie działający Samorząd Uczniowski

- sale lekcyjne wyposażone są w sprzęt audiowizualny, darmowy dostęp do Internetu - WiFi

- pracownie chemiczne i fizyczne, w których poczujesz się jak młody alchemik i zapomnisz, że przedmioty ścisłe były Twoimi koszmarami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą edukacyjną w poszczególnym typie szkoły:

Gimnazjum Nr 24

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 12

ZS 2SYSTEMOWA OBSŁUGA REKRUTACJI OŚWIATOWEJ - SZCZECIN

Przyjdź do nas i przekonaj się sam!!

aktualizowano: 2015-03-01